Особливості
Безпрецедентний досвід бездротового зв’язку з Wi-Fi 6
- Увійдіть в еру 6-швидкісного Wi-Fi
- Отримано сильний сигнал, відчуття «без стін»
- Ексклюзивне рішення Reyee Mesh забезпечує повне покриття простору Wi-Fi
- Народжений для кількох користувачів
- Керуйте своєю домашньою мережею під рукою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 г |
| Висота | 30 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | Reyee Router |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 180 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Особливості | 2x2 MIMO;firewall;OFDMA;Батьківський контроль;Підтримка технології Beamforming;Підтримка технології |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;5 ГГц;VPN роутери;для дому |
| Тип антени | незнімні |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 279 ₴




