Два діапазони AC1200 для максимальної ефективності Wi-Fi
Ruijie Reyee RG-EW1200 — це дводіапазонний бездротовий маршрутизатор, що забезпечить якісне Wi-Fi покриття у будинку або невеликому офісі. Він оснащений 1 WAN та 3 LAN портами з пропускною здатністю до 100 Мбіт/с та потужними зовнішніми антенами.
Особливості:
- Підтримує 802.11ac wave2
- 4 всенаправлені антени забезпечують потужний сигнал Wi-Fi
- Reyee Mesh створює гнучкі багатофункціональні рішення для вашої мережі
- Батьківський контроль і режим здоров'я
- Одночасна підтримка підключення до 64 пристроїв
- Просте керування мережею у вас під рукою за допомогою програми Reyee Router
Потужний сигнал для будь-яких типів приміщень
RG-EW1200 також підтримує технології MU-MIMO та Beamforming, завдяки яким значно покращується взаємодія між роутером та бездротовими клієнтами. До діапазону 5 ГГц ви можете підключити вимогливі до швидкості та якості зв’язку пристрої, тож перегляд улюблених фільмів та онлайн-розмови з друзями стануть ще комфортнішими.
Wi-Fi всюди завдяки технології Reyee Mesh
При необхідності розширити зону покриття мережі, можна докупити ще один або кілька маршрутизаторів із серії RG-EW1200 і створити мережу площею до 500 м². Розширюйте покриття та утворюйте безшовну мережу в один клік.
Ваш надійний помічник для всієї сім'ї
- Батьківський контроль: Створюйте зручний розклад доступу до мережі та керуйте діями ваших дітей в Інтернеті. Навіть коли ви на роботі або в поїздці.
- Режим "Здоров'я": Обмежує силу випромінювання та вимикає LED-індикатори на роутері для максимально комфортного відпочинку.
Об'єднуйте всі пристрої в єдину мережу
Два діапазони Wi-Fi разом з технологією MU-MIMO зменшують вплив перешкод та дозволяють підключати більше пристроїв. А завдяки технології Reyee Mesh ви зможете переміщуватися по квартирі зі своїм телефоном або планшетом без втрати сигналу та завжди будете отримувати найкращу швидкість.
Налаштуйте свою мережу кількома дотиками
У безкоштовному додатку Reyee Router App можна налаштувати багатофункціональну та швидкісну домашню мережу менше ніж за 2 хвилини. І там дуже багато можливостей!
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 220 г |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Основні | |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | Ruijie Cloud |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c);n (до 300 Мбіт/с) |
| Також шукають | 5 ГГц; для дому |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
- Ціна: 1 499 ₴






