Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Загальні | |
| Вага | 151 г |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 58 мм |
| Захист інформації | WPA;WPA-PSK;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Підтримка VPN | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;посилювач сигналу;провідний маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;5 ГГц;VPN роутери;для дому |
| Тип антени | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ);фільтрація IP-адрес;фільтрація MAC-адрес;фільтрація вмісту URL |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 139 ₴




