MikroTik hEX PoE lite — це невеликий п'ятипортовий Ethernet-маршрутизатор у пластиковому корпусі, що має порт USB 2.0 і вихід PoE.
До портів 2-5 можуть під'єднуватися інші пристрої, що підтримують PoE, з тою самою напругою, що й у виробу. Маршрутизатор постачається з адаптером живлення й мережним шнуром. Максимальний струм становить 1 А на порт, Ethernet-порти екрановані.
Виріб вирізняється невеликими розмірами та простотою у використанні. Завдяки компактному дизайну та чистому зовнішньому вигляду hEX PoE lite ідеально впишеться в будь-яке середовище SOHO.
Особливості:
- Встановлена RouterOS: рівень 4
- Є порт USB 2.0
- Високопотужний процесор із частотою 650 МГц (підтримує розгін до 850 МГц)
- Живлення через Poe першого порту пристрою
- Роздача Poe живлення на портах із другого по п'ятий (тільки протокол Passive Poe, стандарти 802.3 не підтримуються)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE;IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с);IEEE 802.3ab 10 |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 89 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Особливості | живлення пристроїв по PoE |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;DHCP;L2TP;PPPoE;PPTP;TCP/IP |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація IP-адрес;фільтрація MAC-адрес;фільтрація вмісту URL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 706 ₴



