ac (до 867 Мбіт/c), 2.4 / 5 ГГц, Антен - 4, WPA-PSK, WPA2-PSK, 10/100BASE-TX Ethernet, LAN - 3, фільтрація MAC-адрес, фільтрація IP-адрес, демілітаризована зона (DMZ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 140 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c) |
| Також шукають | для дому;роутері 5 ГГц |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ);фільтрація IP-адрес;фільтрація MAC-адрес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴



