Гігабітний інтернет-центр Keenetic Giant (KN-2610) з дводіапазонним Mesh Wi-Fi AC1300, двохядерним процесором, 9-портовим комутатором Smart Pro, портами SFP, USB 3.0 та 2.0
Дев'ять портів Gigabit Ethernet керованого Smart-комутатора в моделі Giant відкривають можливість організувати безшовну Wi-Fi-систему за офісним зразком, з надійним провідним з'єднанням між інтернет-центром іта додатковими точками доступу Wi-Fi. При цьому залишаться вільні порти для підключення до мережі ресурсомістких або критичних пристроїв (таких як мережеві сховища, ігрові приставки, камери відеоспостереження) іта навіть цілих мережевих сегментів з поділом по VLAN 802.1q.
Власний Mesh Wi-Fi класу AC1300 з чотирма FEM-підсилювачами оптимальний для переважної більшості бездротових клієнтів AC1200/1300 з практичною швидкістю роботи до 700 Мбіт/с. Знімні антени з посиленням 5 дБі призначені не для пошуку “більш ефективних”, а щоб дати можливість їх виносу з монтажного шафи або навіть повного відключення власної Wi-Fi-частини.
Резервування доступу в Інтернет можливе з одним або декількома провайдерами одночасно через Ethernet, оптичний модуль SFP та USB-модеми 4G/3G в будь-якій комбінації. Продуктивності двоядерного 4-поточного процесора іта апаратних прискорювачів достатньо для гігабитної швидкості Інтернету, різноманітних VPN-служб, роботи USB-дисків та додатків. Краще на ринку поєднання функціональності, швидкості, безпеки, простоти налаштування, підтримки та ціни - як для будинку, так і для малого бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 51 мм |
| Вхідний інтерфейс | SFP combo;10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 204 мм |
| Додаткові порти | USB 2.0;USB 3.0 |
| Захист інформації | MU-MIMO;Multi-SSID;OWE;WEP;WPA-PSK;WPA2-ENT;WPA2-PSK;WPA3-ENT;WPA3-PSK;МАС-фільтр |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 8 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Процесор | MT7621A |
| Підтримка MESH | Да |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор;4G маршрутизатор;Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c) |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;5 ГГц;з usb-входом |
| Тип антени | знімні |
| Ширина | 253 мм |
- Ціна: 8 563 ₴








