Принтер лазерний P2500NW A4 Pantum — бюджетний лазерний принтер А4 формату.
Ця модель впевнено зайняла місце стилі лідерів своєї цінової категорії як чорно-білий принтер для дому, середнього та міні офісу. За своєї низької вартості, цей друкарський апарат має типовий набір опцій для виконання стандартних офісних завдань: швидкість чорно-білого друку 22 сторінки за хвилину та виведення високої якості 1200х1200 dpi завантажувальний лоток на 150 аркушів та модуль оперативної пам'яті об'ємом 128 МБ.
Стильний та міцний металевий чорний корпус принтера з компактними розмірами модель комплектується кабелем USB 2.0 з роз'ємом Type-B наявність WIFI дозволить зробити друк ще зручнішою відсутність вібрації під час роботи економні картриджі.
Пантум P2500NW доступний монохромний лазерний принтер для будинку, який відмінно підійде для персонального використання та допоможе заощадити місце на робочому столі. Ресурс стартового картриджа в комплекті складає 700 сторінок, з можливістю заміни на стандартний об'єм 1600 сторінок. Максимальне завантаження 15000 сторінок на місяць.
Компанія Pantum виробляє відносно дешеві лазерні принтери та бюджетні БФП Якщо ви обираєте недорогий лазерний принтер для дому або економічний варіант настільного чорно-білого друкувального пристрою для офісу — саме те, що вам потрібно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 179 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 24 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 15 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Підтримувані ОС | Linux;Windows 10;Windows 8;Windows 8.1;Windows Server 2008;Windows Server 2012;Windows XP |
| Сумісний оригінальний картридж | PC-211EV |
| Також шукають | бездротові;недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7.8 сек |
| Частота процесора | 600 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 22 стор/хв |
| Щільність паперу | 60 - 105 г/м2 |
- Ціна: 5 294 ₴




