Комутатор мережевий TP-Link TL-SG3210 - керований комутатор оснащений 8-ма портами 10/100/1000 Мбіт/с, має відмінні характеристики, функцію пріоритетності даних (QoS) рівня enterprise, більш досконалі способи захисту і безліч функцій управління рівня layer 2. Крім того, комутатор має 2 гігабітних роз'єму SFP - додаткові можливості для зміни мережі. TL-SG3210 - ефективне і економічне рішення для малого і середнього бізнесу.
TL-SG3210 має надійні функції захисту і управління. Прив'язка IP-MAC-Порт-VID і список контролю доступу (ACL) забезпечують захист від широкосмугових штормів, ARP і DoS-атак ( "відмова в обслуговуванні") і т.п. Функція пріоритетності даних (QoS, L2 - L4) забезпечує раціональне використання трафіку для більш швидкої передачі даних без розривів і затримок. Простий у використанні веб-інтерфейс управління, а також інтерфейси CLI, SNMP і RMON допомагають швидко здійснити налаштування комутатора і заощадити час. Якщо для роботи вам потрібно недорогий комутатор 2 рівня з гігабітними портами, модель TL-SG3210 JetStream™ L2 Lite виявиться ідеальним рішенням.
Модель TL-SG3210 має функцію прив'язки IP-MAC-Порт-VID Binding, функцію захисту портів, захисту від мережевих штормів і відстеження DHCP для захисту від широкосмугових штормів, ARР-атак і т.п. Ви можете вибрати захист від типових DoS-атак. Налаштування захисту відбувається дуже легко. Функція списку контролю доступу (ACL, L2 - L4) дозволяє забороняти доступ до мережевих ресурсів на ваш розсуд, фільтруючи пакети по МАС-адреси, IP-адресами, TCP/UDP-портів або навіть VLAN ID джерела і призначення. Більш того, комутатор підтримує функцію 802.1x аутентифікації через RADIUS-сервер для перевірки автентичності перед тим, як дозволити доступ до мережі. Функція гостьовий (Guest ) VLAN дозволяє відкрити доступ до певних ресурсів мережі для користувачів, які не пройшли аутентифікацію 802.1X.
TL-SG3210 має надійні функції захисту і управління. Прив'язка IP-MAC-Порт-VID і список контролю доступу (ACL) забезпечують захист від широкосмугових штормів, ARP і DoS-атак ( "відмова в обслуговуванні") і т.п. Функція пріоритетності даних (QoS, L2 - L4) забезпечує раціональне використання трафіку для більш швидкої передачі даних без розривів і затримок. Простий у використанні веб-інтерфейс управління, а також інтерфейси CLI, SNMP і RMON допомагають швидко здійснити налаштування комутатора і заощадити час. Якщо для роботи вам потрібно недорогий комутатор 2 рівня з гігабітними портами, модель TL-SG3210 JetStream™ L2 Lite виявиться ідеальним рішенням.
Модель TL-SG3210 має функцію прив'язки IP-MAC-Порт-VID Binding, функцію захисту портів, захисту від мережевих штормів і відстеження DHCP для захисту від широкосмугових штормів, ARР-атак і т.п. Ви можете вибрати захист від типових DoS-атак. Налаштування захисту відбувається дуже легко. Функція списку контролю доступу (ACL, L2 - L4) дозволяє забороняти доступ до мережевих ресурсів на ваш розсуд, фільтруючи пакети по МАС-адреси, IP-адресами, TCP/UDP-портів або навіть VLAN ID джерела і призначення. Більш того, комутатор підтримує функцію 802.1x аутентифікації через RADIUS-сервер для перевірки автентичності перед тим, як дозволити доступ до мережі. Функція гостьовий (Guest ) VLAN дозволяє відкрити доступ до певних ресурсів мережі для користувачів, які не пройшли аутентифікацію 802.1X.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | CE;FCC |
| Jumbo-фрейм | 10240 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 0.5 Мб |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP;Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Системні вимоги | Linuх;MAC OS;NetWare;UNIX;Vista;Windows 2000;Windows 7;Windows 98SE;Windows NT;Windows XP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.9 Mpps |
| Ширина | 294 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴

