JetStream 8-портовий гігабітний керований комутатор з 4 портами PoE+. Платформа Omada SDN об'єднує точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи 100% централізоване управління хмарою. Omada створює легко масштабовану мережу, керовану з єдиного інтерфейсу. Передбачені безшовні бездротові і дротяні з'єднання, що ідеально підходять для використання в сфері гостинності, освіти, роздрібної торгівлі, офісів і т.д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт;PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 126 мм |
| Гарантія | 60 |
| Глибина | 26 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Кількість портів | 8 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Списки доступу (ACL) | 802.1p, DSCP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Ширина | 209 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 662 ₴



