24-портовий гігабітний монтуємий в стійку комутатор TP-Link TL-SG1024 є просте рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Всі 24 порти підтримують функцію авто-MDI/MDIX, більше не потрібно думати про тип кабелю, просто застроміть кабель в пристрій і воно буде з ним працювати. Більше того, застосування інноваційної енергозберігаючої технології дозволить зберегти до 40% споживаної електроенергії, тому TP-Link TL-SG1024 є екологічно безпечне пристрій для вашої офісної мережі.
TP-Link TL-SG1024 оснащена 24 портами 10/100/1000 Мбіт / с, що значним чином збільшує пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи передавати файли великого розміру в найкоротший час. Тому користувачі будинку, в офісі, в робочій групі або дизайн-студії тепер можуть швидше передавати великі, чутливі до пропускної здатності каналу файли. Миттєва передача по мережі графіки, CGI-, CAD-і мультимедіа-файлів.
Завдяки використанню неблокуючим архітектури комутатор TP-Link TL-SG1024 може передавати і фільтрувати пакети на максимально можливу для мережного середовища швидкості для забезпечення максимальної пропускної спроможності. Таблиця MAC-адрес на 8000 записів забезпечує хорошу масштабованість навіть великих мереж. Комутатор також підтримує контроль потоку IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму і контроль зворотного потоку для напівдуплексного режиму, щоб уникнути перевантажень і забезпечення надійної передачі даних.
Тепер, при переході на гигабитную мережу, ви можете проявити турботу про навколишнє середовище! 24-портовий гігабітний комутатор TL-SG1024 підтримує останні енергозберігаючі технології, за допомогою яких ви зможете збільшити пропускну здатність вашої мережі зі значно меншими енерговитратами. Пристрій автоматично вибирає режим харчування в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю для того, щоб зберегти електроенергію і тим самим обмежити кількість викидів вуглецю, скоєних при її виробленні.
TP-Link TL-SG1024 оснащена 24 портами 10/100/1000 Мбіт / с, що значним чином збільшує пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи передавати файли великого розміру в найкоротший час. Тому користувачі будинку, в офісі, в робочій групі або дизайн-студії тепер можуть швидше передавати великі, чутливі до пропускної здатності каналу файли. Миттєва передача по мережі графіки, CGI-, CAD-і мультимедіа-файлів.
Завдяки використанню неблокуючим архітектури комутатор TP-Link TL-SG1024 може передавати і фільтрувати пакети на максимально можливу для мережного середовища швидкості для забезпечення максимальної пропускної спроможності. Таблиця MAC-адрес на 8000 записів забезпечує хорошу масштабованість навіть великих мереж. Комутатор також підтримує контроль потоку IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму і контроль зворотного потоку для напівдуплексного режиму, щоб уникнути перевантажень і забезпечення надійної передачі даних.
Тепер, при переході на гигабитную мережу, ви можете проявити турботу про навколишнє середовище! 24-портовий гігабітний комутатор TL-SG1024 підтримує останні енергозберігаючі технології, за допомогою яких ви зможете збільшити пропускну здатність вашої мережі зі значно меншими енерговитратами. Пристрій автоматично вибирає режим харчування в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю для того, щоб зберегти електроенергію і тим самим обмежити кількість викидів вуглецю, скоєних при її виробленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | CE;FCC;RoHS |
| Jumbo-фрейм | 10000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | вбудований |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 44 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок);IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мб |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 48 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 24 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Системні вимоги | Linuх;MAC OS;NetWare;UNIX;Vista;Windows 2000;Windows 7;Windows 98SE;Windows NT;Windows XP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 177 ₴

