Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1016DE- 16-портовий гігабітний комутатор представляє собою ідеальне рішення, якщо вам потрібен керований комутатор. Пристрій призначений для використання в мережах малих і середніх підприємств, яким необхідно просте управління своєю комп'ютерною мережею. Системні адміністратори зможуть ефективно відстежувати трафік мережі за допомогою функцій віддзеркалення портів, запобігання петель і діагностики кабелю. Для оптимізації трафіку робочої мережі TL-SG1016DE забезпечує можливість пріоритетності трафіку одночасно на основі тега і порту, щоб зберігати надійну і безперебійну передачу пріоритетних даних. Крім того, VLAN на основі порту, тега і MTU сприяють поліпшенню мережевої безпеки і відповідають більшій кількості вимог до сегментації мережі. Завдяки своїй інноваційній енергозберігаючій технології TL-SG1016DE може знижувати енергоспоживання на 40%, що робить його екологічним і економічним рішенням.
Гігабітний комутатор TL-SG1016DE пропонує користувачам можливість моніторингу мережі та відстеження мережевого трафіку. Функції віддзеркалення портів, запобігання петель і діагностики кабелю дозволяють визначати і навіть виявляти місцезнаходження проблеми із з'єднанням у вашій робочій мережі. Більш того, системні адміністратори можуть призначати пріоритетність потокам трафіку за допомогою функції приоритезации портів і функції приоритезации 802.1P (802.1P Priority), щоб забезпечити надійну і безперебійну передачу голосових та відео-даних. Крім цього, для забезпечення безпеки і продуктивності мережі TL-SG1016DE підтримує MTU LAN, VLAN на основі порту і функції VLAN на основі стандарту 802.1Q (MTU VLAN, port-based VLAN and 802.1Q-based VLAN). TL-SG1016DE є чудовим варіантом модернізації вашого некерованого комутатора. Цей пристрій здатний підвищити ефективність вашої мережі і рівнозначно полегшити роботу кінцевому користувачеві.
Гігабітний комутатор TL-SG1016DE пропонує користувачам можливість моніторингу мережі та відстеження мережевого трафіку. Функції віддзеркалення портів, запобігання петель і діагностики кабелю дозволяють визначати і навіть виявляти місцезнаходження проблеми із з'єднанням у вашій робочій мережі. Більш того, системні адміністратори можуть призначати пріоритетність потокам трафіку за допомогою функції приоритезации портів і функції приоритезации 802.1P (802.1P Priority), щоб забезпечити надійну і безперебійну передачу голосових та відео-даних. Крім цього, для забезпечення безпеки і продуктивності мережі TL-SG1016DE підтримує MTU LAN, VLAN на основі порту і функції VLAN на основі стандарту 802.1Q (MTU VLAN, port-based VLAN and 802.1Q-based VLAN). TL-SG1016DE є чудовим варіантом модернізації вашого некерованого комутатора. Цей пристрій здатний підвищити ефективність вашої мережі і рівнозначно полегшити роботу кінцевому користувачеві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | CE;FCC;RoHS |
| Jumbo-фрейм | 10240 байт |
| QoS (приоритезація даних) | підтримка пріоритетності 802.1p CoS / DSCP |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 0.512 Мб |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 16 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Системні вимоги | Linuх;MAC OS;NetWare;UNIX;Vista;Windows 2000;Windows 7;Windows 8;Windows 98;Windows NT;Windows XP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | smart |
| Керування | графічний Web-інтерфейс |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 23.8 Mpps |
| Ширина | 294 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴


