Комутатор TL-SG1005D оснащений 5 гігабітних портів забезпечують недорогу альтернативу рішенням на оптиці. Використання існуючої витої пари категорії 5 в якості середовища передачі дозволяє відразу ж підключити сервери до портів Gigabit Ethernet без необхідності прокладки нового оптичного кабелю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | CE;FCC;RoHS |
| Jumbo-фрейм | 15000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 28 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок);IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мб |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 108 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Системні вимоги | Linuх;MAC OS;NetWare;UNIX;Vista;Windows 2000;Windows 7;Windows 98SE;Windows NT;Windows XP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴







