Особливості комутатора TP-Link TL-SF1048:
Підтримка контролю потоку IEEE802.3x в повнодуплексному режимі і функції backpressure для напівдуплексному режимі
Підтримка самонавчання MAC-адрес і автоматичного контролю терміну дії
Світлодіодні індикатори LED для контролю живлення, з'єднання, активності та швидкості з'єднання 100Мбіт / с
Стандартний 19-дюймовий сталевий корпус для монтажу в стійку
Вбудований універсальний блок живлення
Підтримка контролю потоку IEEE802.3x в повнодуплексному режимі і функції backpressure для напівдуплексному режимі
Підтримка самонавчання MAC-адрес і автоматичного контролю терміну дії
Світлодіодні індикатори LED для контролю живлення, з'єднання, активності та швидкості з'єднання 100Мбіт / с
Стандартний 19-дюймовий сталевий корпус для монтажу в стійку
Вбудований універсальний блок живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 260 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 48 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5;10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Системні вимоги | Linuх;MAC OS;NetWare;UNIX;Vista;Windows 2000;Windows 7;Windows 98;Windows NT;Windows XP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 317 ₴

