Просте розширення мережі з TP-Link LS105G
Некерований комутатор TP-Link забезпечує простий і надійний спосіб для розширення вашої дротової мережі — під'єднуйте відразу кілька пристроїв. А завдяки підтримці на портах функції автовизначення авто-MDI/MDIX ви можете забути про тип використовуваного кабелю.
Функції енергоощадження
Комутатор TP-Link використовує інноваційні енергоощадні технології. Енергоспоживання автоматично підлаштовується під статус під'єднання й довжину кабелю, даючи змогу знижувати енергоспоживання вашої мережі.
Міцний металевий корпус
Компоненти LS105G захищені міцним металевим корпусом, який забезпечує пристрою довгий термін експлуатації. Пройшовши безліч тестів на надійність, LS105G здатний підтримувати високий рівень продуктивності. Компактний розмір дає змогу розмістити пристрій на письмовому столі.
Широкий спектр застосування
LS105G повністю сумісний із будь-якими мережевими пристроями: комп'ютерами, принтерами, вебкамерами, IPTV тощо. Він має широкий спектр застосування: від гуртожитків, систем відеоспостереження, будинків до малого бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Висота | 25 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1p (фільтрація IGMP);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с);IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 98 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 7.4 Mpps |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 644 ₴



