некерований, настільний, Портів - 8, 8х 10/100Мбіт/с, Комутація - 1.6 Гбіт/с, МАС - 1000 адрес, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Зберігання - від -40 до 70 °C, Ш - 144 мм, Г - 85 мм, В - 23 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Висота | 23 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 85 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 8 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | 8х 10/100Мбіт/с |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 1000 адрес |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 1.19 Mpps |
| Ширина | 144 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

