Комутатор мережевий Netis ST3105GS забезпечує 5 портів 10/100/1000 Мбіт / с для автоматичного узгодження портів RJ45. Всі порти підтримують функцію Auto MDI / MDIX, усуваючи необхідність використання кросоверів або портів Uplink. Цей комутатор надає вам недороге, просте у використанні, високопродуктивне, безшовне і стандартне оновлення для поліпшення вашої старої мережі до мережі 1000 Мбіт / с. Це підвищить продуктивність вашої мережі з повною швидкістю передачі даних до 2000 Мбіт / с.
5 портів RJ45 10/100/1000 Мбіт / с, автоузгодження, автоматична підтримка MDI / MDIX
Управління потоком IEEE 802.3x забезпечує надійну передачу даних
Plug and play, не вимагає настройки
Бренд Netis належить компанії «NETIS SYSTEMS», яка була заснована в 2000 році і, в свою чергу, є дочірнім підприємством корпорації «Netcore Group». Штаб-квартира Netis знаходиться в китайському місті Шеньчжень, одному з ділових центрів Піднебесної. Портфель продуктів компанії включає різне мережеве обладнання, а також готові рішення для різних груп споживачів - для дому, бізнесу або ж операторів зв'язку. Піклуючись про своє репутації, компанія ввела високі стандарти якості, яким відповідає будь-яке обладнання, що сходить з конвеєра, будь то домашній роутер або ж бруковані провайдерські ADSL модеми.
Під даним брендом реалізуються на світовому ринку також ADSL і VDSL модеми, точки доступу, ряд різного типу комутаторів, мережеві і Wi-Fi адаптери, аксесуари до даного устаткування, GPON, EPON і багато іншого. Також в пакет продуктів входять повноцінні комплекти для відеоспостереження. Йдеться, в першу чергу, про IP обладнанні.
На досягнутому компанія Netis не має наміру зупинятися. Починаючи з 2008 року, вона щорічний приріст не падає нижче позначки в 30%, що є більш ніж переконливим доказом серйозним намірів компанії, а також підтвердженням довіри до неї від партнерів з усього світу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | CE;FCC |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Висота | 26 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок);IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мб |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 70 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Корпус | Пластиковий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴


