Комутатор Fast Ethernet з 24 портами:
Комутатор netis ST3124P Fast Ethernet має 24 порти RJ45 10/100 Мбіт/с з автоузгодженням. Ідеально підходить для маленьких офісів та офісів середнього розміру. Всі порти підтримують автоматичне визначення MDI/MDIX функцію, усуваючи необхідність перехресних кабелів або портів Uplink. Комутатор Fast Ethernet з 24 портами є високопродуктивним бездротовим пристроєм. Комутатор є стандартним оновленням для покращення вашої мережі до мережі з продуктивністю 100 Мбіт/с. Це підвищить продуктивність мережі до повного дуплексу передачі.
Особливості:
- 24 порти 10/100 Мбіт/с RJ45
- Підтримує MAC-адресу, є функція навчання та авто MDI/MDIX
- Технологія енергозбереження Green Ethernet та з'єднання з кабелями різної довжини.
- Підтримує пакети Ethernet збільшеного розміру
- Підтримка таблиці адрес 8K MAC
- Місткість комутаційної матриці 4,8 Гбіт/с
- У комутаторі відсутні вентилятори, щоб не створювати шуму і не заважати вашій родині.
- Plug and play, не потребує налаштування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Висота | 43 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 180 мм |
| Комутаційна здатність | 4.8 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість портів | 24 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 964 ₴

