керований 3-го рівня, в стійку, Портів - 56, SFP+, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Комутація - 336 Гбіт/с, Робота - від -20˚ до 60˚ C, Ш - 443 мм, Г - 297 мм, В - 44 мм, 1x100FX, 48x10/100/1000TX, 4хSFP+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 297 мм |
| Комутаційна здатність | 336 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість 100FX портів | 1x100FX |
| Кількість портів | 56 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP+;Fast Ethernet;Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від -20˚ до 60˚ C |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Ширина | 443 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 574 ₴



