З комутатором MikroTik netPower 15FR (CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT) ви можете забути про дорогі базових станціях GPON і оптичних спліттер. Цей свитч є частиною концепції GPEN - покликаний, використовуючи переваги Ethernet, забезпечити швидкість і універсальність оптоволоконних мереж.
Це простий у розгортанні, недорогий спосіб підключення до мережі інтернет в багатоквартирних будинках для будь-якого інтернет-провайдера. Для підключення до оптики передбачені два SFP порту. Зовнішній корпус дозволяє встановлювати пристрій в будь-яких місцях - на вологих горищах, в ліфтових шахтах і на різних опорах з використанням хомутів.
Вам не потрібно турбуватися про варіанти харчування на горищі або в підсобному приміщенні - NetPower 15FR володіє 15 реверсивними PoE портами. Залежно від ваших налаштувань, NetPower може отримувати необхідну потужність навіть від одного клієнта! Інший Ethernet порт має PoE-out - ви можете використовувати його для живлення агрегованих з'єднань, наприклад, Wireless Wire Dish або камер відеоспостереження.
Неблокірующіх пропускна здатність становить 3.6 Gbps, комутаційназдатність - 7.2 Gbps і швидкість обробки пакетів досягає 5.4 Mpps
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт |
| Висота | 71 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 212 мм |
| Живлення | 18-57 В |
| Комутаційна здатність | 7.2 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 18 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP;Fast Ethernet |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований |
| Керування | графічний Web-інтерфейс |
| Форм-фактор | вуличний |
| Ширина | 304 мм |
- Ціна: 7 195 ₴







