керований 3-го рівня, в стійку, Портів - 18, Gigabit Ethernet, МАС - 16000 адрес, Ш - 443 мм, Г - 224 мм, В - 44 мм, 2x10/100/1000TX, 16хSFP+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Буфер пакетів | 16 Мб |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 224 мм |
| Живлення | 100-240 В |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 16хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 2x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 18 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Ширина | 443 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 872 ₴



