некерований, настільний, Портів - 9, Fast Ethernet, Комутація - 1.8 Гбит/с, МАС - 2000 адрес, Ш - 170 мм, Г - 93.1 мм, В - 27.6 мм, 0.35 кг, 8xPoE, 9 х 10/100 - RJ-45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Буфер пакетів | 1 Мб |
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 27.6 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3;IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet;IEEE 802.3x |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 93.1 мм |
| Комутаційна здатність | 1.8 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 100FX портів | 9 х 10/100 - RJ-45 |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість Uplinks портів | 1 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 9 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴



