некерований, настільний, Портів - 10, Fast Ethernet, Комутація - 2 Гбіт/с, МАС - 2000 адрес, Робота - від -10˚ до 55˚ C, Ш - 243 мм, Г - 123 мм, В - 35 мм, 0.76 кг, 8xPoE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76 кг |
| Висота | 35 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 123 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 2 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від -10˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Ширина | 243 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 967 ₴


