Для побудови мережі Ethernet, яка зможе діяти в малому офісі або в приватному будинку, знадобиться PoE комутатор на десять портів ATIS PoE-1010-8P / 250m. Дана модель відноситься до некерованих комутаторів.
Комутатор ATIS PoE-1010-8P/250m подає живлення на 8 мережевих пристроїв, які підтримують електроживлення за технологією PoE в стандарті IEEE 802.3af/at.
Power over Ethernet (PoE) – живлення через Ethernet - оптимізує установку таких мережевих пристроїв, як: IP-телефон, бездротова точка доступу або IP-камера. Живлення за допомогою Ethernet скорочує час і вартість установки багатьох мережевих пристроїв.
Потужність споживання на канал складає <15.4W. Гранична відстань доставки електроживлення досягає 250 метрів. IP пристрої різних популярних виробників приєднуються через коннектори RJ45. Через Uplink роз'єми зі швидкістю 2x10/100 Мбіт/с виконується каскадне з'єднання мережевого обладнання.
Індикація представляє найважливіші періоди функціонування приладу: активність мережі і живлення, включення порту РОЕ. Розмір бази даних MAC-адрес PoE-1010-8P/250m досягає 16K. ATIS PoE-1010-8P/250m має функцію автоматичного визначення MDI/MDIX на всіх портах. Електроживлення комутатора від вбудованого джерела AC 100-240V при потужності споживання 120W. Використання цього пристрою допускається всередині приміщення при температурі від 0 °C до + 55 °C. Корпус забарвлений в сірий колір.
Дані комутатори сумісні практично з усіма відомими марками мережевого обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 2.25 кг |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт;PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 178 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 45 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Кількість Uplinks портів | 2 |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 120 Вт |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
- Ціна: 2 020 ₴




