Килимок для мишки Vinga MP273 Black
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Колір | помаранчевий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | тканина на гумовій основі |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 275 х 225 х 3 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴


