Килимок для миші з твердої гладкою поверхнею, яка поліпшує продуктивність миші. Забезпечує високу точність, підвищений контроль і швидкий відгук. Володіє нековзною нижньої стороною. Сумісний з усіма типами мишей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | нековзка основа |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | каучук;тканина |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 220x180 мм |
| Тип поверхні | control |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


