Килимок для мишки Razer Gigantus V2 XXL (RZ02-03330400-R3M1)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | нековзна основа |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 940 х 410 x 4 мм |
| Товщина | 3.1 - 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴




