Створений для швидкості та контролю
Допоможе в іграх з Razer Gigantus V2. М'який ігровий килимок для миші з текстурованою тканиною з мікроплетіння, він створений для того, щоб допомогти вам у грі з плавними рухами та точним прицілюванням.
Текстурована поверхня з тканини
Ігрова поверхня Gigantus V2 оптимізована для всіх датчиків миші для точності та повної чутливості відстеження. Ткане плетіння дає змогу вашій миші легко ковзати килимком для швидких і плавних рухів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | нековзна основа |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 360 х 275 х 3 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



