Ігрові поверхні Tonn EVO – справжня еволюція в дії! Зберігши фірмовий стиль, оновлені поверхні стали ще більш стильними та практичними. Модель представлена в чотирьох варіантах розміру – для будь-яких габаритів вашої робочої зони.
Оптимально підібрана текстура поверхні надає найкращий баланс між швидкістю переміщення мишки та точністю контроля курсору.
Прошитий край поверхні – гарантія безпроблемної експлуатації протягом тривалого часу.
Яскрава база не тільки відтіняє строгий дизайн поверхні, але й завдяки гумовому матеріалу та ефективній текстурі забезпечує надійне зчеплення з поверхнею столу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | каучук;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 420 x 500 мм |
| Тип поверхні | speed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



