Килимок для мишки Gembird MP-PRINT-S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Додатково | можно прати в машині |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 230 х 190 х 2 мм |
| Тип поверхні | speed |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴


