тканина на гумовій основі, Колір - червоний, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Колір | червоний;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | тканина на гумовій основі |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 440 x 354 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴



