Килимок для мишки Canyon CNE-CMP2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | прошиті краї |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 270 х 210 х 3 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴

