Килимок A4tech Bloody B-081 для миші виготовлений з високоякісної гуми з тканинним покриттям і має спеціально розроблену неслизьку гумову основу.
Він добре прилягає до столу, приємний на дотик і забезпечує кращу керованість мишки при будь-якій її чутливості.
Збільшена площа забезпечує більшу свободу дій і точність рухів.
Професійний ігровий аксесуар ніжний на дотик, добре зчіплюється з робочим столом і забезпечує володарю необхідний комфорт під час гри.
Це оптимальний вибір для тих, хто хоче мати якісний матерчатий килимок, довгий час зберігає свої характеристики і зовнішній вигляд.
Килимок перевершить всі очікування користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Колір | червоний;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума + тканинна |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 350 х 280 х 2 мм |
| Товщина | 3.1 - 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴






