Килимок A4-tech Bloody B-070
Цей великий килимок для миші виготовлений з високоякісної гуми з тканинним покриттям. Він добре прилягає до столу, приємний на дотик і забезпечує кращу керованість мишки при будь-якій її чутливості. Збільшена площа забезпечує більшу свободу дій і точність рухів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | прогумована основа запобігає ковзанню килимка по самим гладких поверхнях |
| Колір | червоний;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума + тканинна |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 430х350х4мм |
| Тип поверхні | speed |
| Товщина | 3.1 - 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴

