Гладка поверхня
Ігровий килимок має гладку й рівну текстуру, що дає змогу миші ковзати з високою точністю.
Легкість рухів
Виготовлений із м'якого податливого матеріалу килимок легко скрутити та взяти із собою. Гладка поверхня забезпечує відстеження миші з оптимальною точністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | нековзна основа |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 350 х 280 х 2 мм |
| Тип поверхні | speed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴



