Вид - універсальний, Сумісність з ноутбуками - VINGA, тип роз'єму підключення до ноутбука - 3.4 x 1.3 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 24 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з моделями ноутбуків | J116;J133;S140 |
| Сумісність з ноутбуками | VINGA |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.4 x 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴



