
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (4.0*1.7) wall mount (WM-IB65H4017)
786 ₴
- В наявності
- Код: 00-00017886
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та захист від займання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.25 А |
| Гарантія | 24 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | IBM;Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴



