Блок живлення для ноутбуків PowerPlant Acer 220V, 19V 65W 3.24A (5.5 х 1.7) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та гарантує безпеку під час нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть Вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від займань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴



