Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Samsung, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 3.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406 ₴

