
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A разъем 5.5*2.5 (M00137)
428 ₴
- В наявності
- Код: 00-00010555
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, Toshiba, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Asus;Toshiba |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴
