
Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 90W 19V 4.74A разъем 5.5*1.7 (M01753)
439 ₴
- В наявності
- Код: 00-00013741
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Acer, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 1.7 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴
