Вид - універсальний, Сумісність з ноутбуками - Acer, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.0 x 1.35 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴

