
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Type-C 45W Универсальный, High Quality (PSU3857)
965 ₴
- В наявності
- Код: 00-00013676
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Будь-який пристрій, який живиться через USB Type-C виду |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴



