Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | YTFJC DA45NM140 LA45NM140 HA45NM140 HK45NM140 |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴




