Блок живлення до ноутбука Acer (PA-1650-86 / A40244) - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора у Вашому апараті і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
При виборі блоку живлення до свого планшету зверніть увагу на його параметри живлення і тип роз'єму. Потужність обраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш апарат. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати живленням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.42 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
- Ціна: 1 035 ₴


