
Блок живлення до ноутбуку 65W 19V 3.42A разъем 5.5/2.5 ASUS (ADP-65JH / A40031)
1 001 ₴
- В наявності
- Код: 00-00045475
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбуку > ASUS 65W AC Adapter (SADP-65KB B)
Універсальний зарядний пристрій для ноутбуків ASUS 65W AC Adapter (SADP-65KB B) підходить до великої кількості ноутбуків. Універсальний блок живлення відповідає стандартам безпеки, має захист від короткого замикання, від перевантаження і від перенапруги.
Зарядний пристрій для ноутбука підходить для більшості моделей використовують для живлення параметри 19v 3.42a.
Зарядний пристрій відрізняється більш високою надійністю - воно менш чутливе до перепадів напруги і здатне здійснити більш повну зарядку. Зарядний пристрій можна використовувати як в домашніх умовах так і різних подорожах, воно не займе багато місця в сумці і стане незамінним помічником в поїздках.
Універсальний зарядний пристрій для ноутбуків ASUS 65W AC Adapter (SADP-65KB B) підходить до великої кількості ноутбуків. Універсальний блок живлення відповідає стандартам безпеки, має захист від короткого замикання, від перевантаження і від перенапруги.
Зарядний пристрій для ноутбука підходить для більшості моделей використовують для живлення параметри 19v 3.42a.
Зарядний пристрій відрізняється більш високою надійністю - воно менш чутливе до перепадів напруги і здатне здійснити більш повну зарядку. Зарядний пристрій можна використовувати як в домашніх умовах так і різних подорожах, воно не займе багато місця в сумці і стане незамінним помічником в поїздках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 001 ₴
