лазерний, монохромний, A4, 2400 х 600, Друк моно - 23 стор/хв, Сканер - планшетний, Подача - 150 аркушів, Вивід - 100 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet, 1300 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 255 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 327 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 29 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 2 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 5-рядковий |
| Призначення | для малого офісу |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 210 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7.8 сек |
| Частота процесора | 500 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 23 стор/хв |
| Ширина | 368 мм |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 620 ₴






