Продуктивне кольоровий лазерний БФП за доступною ціною
Принтер, що підтримує динамічну безпеку. Призначений для використання тільки з картриджами, обладнаними оригінальною мікросхемою HP. Картриджі з мікросхемами інших виробників можуть не працювати, а наявні зараз можуть не працювати в майбутньому.
Ефективний і продуктивний БФП — найкомпактніший у своєму класі. Друк, сканування, копіювання й робота з факсами, високоякісні кольорові відбитки, а також друк і сканування прямо з телефона.
Ідеальний вибір для робочих груп з 1-5 користувачів, які друкують не більше ніж 1500 сторінок на місяць.
Це доступний за ціною БФП забезпечує незмінно високу якість, чіткий чорний текст і яскраву кольорову графіку. Швидкий і простий друк за допомогою БФП, створеного для використання в обмеженому робочому просторі. Друк, сканування та копіювання практично з будь-якого місця і просте настроювання прямо з вашого телефона.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Висота | 363 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 344 мм |
| Колір | білий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Об'єм пам'яті факсу | 200 номерів |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 2 - х рядковий |
| Призначення | для малого офісу |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 300 х 300 |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.2 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 38 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | W2070A;W2071A;W2072A;W2073A |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Частота процесора | 800 МГц |
| Швидкість кольорового друку | 4 ст/хв |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 18 ст/хв |
| Ширина | 406 мм |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
- Ціна: 21 999 ₴





