Продуктивне кольоровий лазерний БФП за доступною ціною
Принтер, що підтримує динамічну безпеку. Призначений для використання тільки з картриджами, обладнаними оригінальною мікросхемою HP. Картриджі з мікросхемами інших виробників можуть не працювати, а наявні зараз можуть не працювати в майбутньому.
Ефективність і продуктивність — найкомпактніший кольоровий лазерний БФП у своєму класі. Друк, сканування та копіювання, високоякісні кольорові відбитки, а також друк і сканування прямо з телефона.
Ідеальний вибір для робочих груп з 1-5 користувачів, які друкують не більше ніж 1500 сторінок на місяць.
Цей доступний за ціною БФП забезпечує незмінно високу якість, чіткий чорний текст і яскраву кольорову графіку. Швидкий і простий друк за допомогою БФП, створеного для використання в обмеженому робочому просторі. Друк, сканування та копіювання практично з будь-якого місця і просте настроювання прямо з вашого телефона.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 363 мм |
| Глибина | 288 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при копіюванні | ID Card Copy;копіювання 2 на 1;копіювання 4 на 1 |
| Додаткові функції при скануванні | WSD-сканування;сканування в додаток TWAIN;сканування в додаток WIA |
| Колір | білий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 18 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 2 - х рядковий |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримка технологій прямого друку | Да |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Com 10;Custom;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch;Oficio |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.2 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 38 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | W2070A;W2071A;W2072A;W2073A |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Час виходу першої сторінки | 12.4 сек |
| Частота процесора | 800 МГц |
| Швидкість кольорового друку | 4 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 18 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
- Ціна: 19 999 ₴






