Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF264dw c Wi-Fi (2925C029_1)
Інноваційні багатофункціональні монохромні пристрої «Все в одному», призначені для підвищення продуктивності в невеликих і домашніх офісах. Підвищіть продуктивність домашнього офісу за допомогою багатофункціональних принтерів. Ці високоякісні багатофункціональні монохромні принтери оснащені інноваційними функціями і оптимізовані для невеликих і домашніх офісів.
Вони мають у своєму розпорядженні нові високоефективні технології друку, а також розширені можливості сканування і функції копіювання / факсу. Багатофункціональний чорно-білий пристрій «4 в 1» (принтер, сканер, копір і факс) з пристроєм автоматичної подачі двосторонніх документів збільшеної місткості, сенсорним дисплеєм, функціями підключення до мобільних пристроїв, а також високою якістю і швидкістю створення продукції.
Ці високоякісні багатофункціональні монохромні принтери оснащені інноваційними функціями і оптимізовані для невеликих і домашніх офісів. Вони мають у своєму розпорядженні нової високоефективної технологією друку, а також розширеними можливостями сканування і функціями копіювання / роботи з факсом.Повисьте продуктивність домашнього офісу за допомогою багатофункціональних принтерів.
Особливості: пристрій «4 в 1»: принтер, сканер, копір, факс. Швидкість друку 28 сторінок в хвилину-рядковий чорно-білий сенсорний дисплей. Пристрій автоподачі документів. Збільшений ресурс картриджа до 4100 сторінок. Час створення першої копії 5.2 сек. Функції: сенсорний ЖК-дисплей. Економія паперу. Для простого підключення до мережі. Просте мережеве сканування. Підключення Wireless Direct. Висока швидкість друку. Багатофункціональний пристрій, в якому поєднані можливості принтера, сканера та копіювального апарату.
Виробники випускають МФУ двох типів: лазерний і струменевий. Кожен тип має свої переваги і недоліки, а вибір МФУ в магазині залежить від завдань, які користувач збирається вирішувати за допомогою пристрою. МФУ чудово підійде для установки в невеликих приміщеннях, для початківця розвиватися бізнесу, та й просто тим, кому ніколи проводити моніторинг різних апаратів в пошуках кращих для себе варіантів. У будь-якому випадку, такий пристрій має довгу службу експлуатації й дає можливість заощадити.
Спосіб роздруківки інформації поділяє подібні пристрої на лазерні, світлодіодні і струменеві. Подібне призначення обмежує їхні функції і сферу використання. Лазерні моделі будуть відрізнятися високою швидкістю друку, при якій одночасно зберігається і гарна якість. Саме ці дві характеристики і послужили популяризації таких пристроїв для використання їх в офісі. Струменеві МФУ забезпечать відмінну якість друку. Вони широко використовуються для роздруківки фотографій і графіки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,9 кг |
| Висота | 405 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 375 мм |
| Додаткові функції при копіюванні | ID Card Copy;копіювання 2 на 1;копіювання 4 на 1;поділ копій |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна споживана потужність | 1180 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 28 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 30000 стор |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 5-рядковий |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримка технологій прямого друку | Да |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.8 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 5.7 Вт |
| Також шукають | 3 в 1;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 8.2 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.2 сек |
| Частота процесора | 400 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 28 стор/хв |
| Ширина | 390 мм |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
- Ціна: 15 673 ₴






