Аккумулятор для ноутбука LENOVO G580 Series (L11L6F01) 11.1V 5200mAh PowerPlant (NB00000276) - це новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють АКБ PowerPlant стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Потужність | 58 Wh |
| Розміри | 204 x 50.5 x 20.5 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 811 ₴



